Společenství vlastníků jednotek Mochovská 521-525

Zápis č. 9/2009

15.09.2009 00:00

Zápis z jednání výboru SVJ Mochovská 521-525.

Zápis č. 9/2009

 

Datum konání: 15.9.2009

Přítomni: dr. Dlouhý, pan Poláček, pan Vyskočil, pan V. Červenka firma „Plyn-Servis“

Z jednání:

Výbor projednal aktuální situaci při probíhající rekonstrukci stoupacích vedení plynu. Vzhledem k tomu, že se občas objevuji ze strany některých vlastníků pochybnosti o ceně bytového rozvodu (vlastníci bytů si hradí rekonstrukci bytového rozvodu sami), je u členů výboru k dispozici podrobná rozpiska použitého materiálu k nahlédnutí. Ostatní položky (práce, tlaková zkouška atd.) jsou uvedeny na daňovém dokladu, který vlastníci obdrží po zaplacení.  Výbor ceny materiálu ověřoval a kontroloval u různých prodejců.

Dále pan Červenka (jeho firma se zabývá i instalacemi topení a vody) informoval a představil členům výboru situaci s rozvodem ústředního topení. Do budoucna se bude muset zřejmě řešit problém s tím, že ca 2/3 stoupaček ÚT nemá osazeny uzávěry a některé ani vypouštěcí ventily (v případě poruchy např. radiátoru by se musela vypustit voda z celé topné soustavy ve výměníku teplárny-v topné sezóně je to velký problém). Dále výbor po konzultaci s panem Bezděkem (bývalý předseda BD) prozatím upustil od odstranění některých radiátorů z nebytových prostorů (viz Zápis č.8b) z důvodu možného narušení vyvážení topné soustavy. Informační návštěva pana Červenky byla ukončena krátkou exkurzí ve výměníku teplárny.

Poté byla uzavřena nájemní smlouva na nebytový prostor č.25 s panem Fišerem (není členem SVJ), který prostor bude používat k uskladnění reklamních letáků.

Další zasedání výboru SVJ se bude konat dle potřeb.

 

Zapsal:

Poláček, Dlouhý

 

© 2009 Milan Vyskočil, všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode