Společenství vlastníků jednotek Mochovská 521-525

Zápis 9a/2011

12.10.2011 22:28

Zápis z jednání výboru SVJ Mochovská 521-525.

Zápis č. 9a/2011

 

Datum konání: 22.9.2011

Přítomni: dr.Dlouhý, paní Kronďáková, pan Vyskočil, pan Poláček, pan Dušátko (zástupce firmy Oknotherm)-část jednání

 

Z jednání:

- v rámci déle trvajícího výběrového řízení byla vybrána firma Oknotherm, jako dodavatel domovních dveří. Smlouva o dílo na výměnu všech 10 vchodových dveří byla dnes zástupci SVJ uzavřena.

- byla dokončena oprava rozvodů topení v suterénu. Všechny stoupačky byly osazeny vypouštěcími ventily a dále ventily pro uzavření stoupačky v případě havárie. Všechny ventily jsou již nově umístěny ve sklepní chodbě. Toto umožní v případě havárie radiátoru a jeho nutné výměny, snazší a rychlejší řešení problému.

- k zámkům nových dveří budou dodány klíče. Přesný termín a způsob předávání bude oznámen. Klíče budou předávány vlastníkům bytů nebo osobám s plnou mocí k převzetí. Počet klíčů ke každé bytové jednotce bude odpovídat počtu osob přihlášených na evidenčních listech. V případě, že někomu toto množství nebude dostačovat, je možné si další přikoupit. Tyto klíče již nelze bez ochranné karty kopírovat.

- proběhla anketa ke zjištění vašeho názoru na shodnost klíčů pro všechny vchody. Podle vašeho vyjádření, ca 2/3 všech vlastníků se vyslovilo pro různé klíče, tzn. přední i zadní domovní dveře budou mít stejný klíč, ale klíče v jednotlivých domech budou různé (každé č.p. = jiný klíč).

- dále proběhne výměna vložek dveří ve sklepní chodbě. Klíče k nim budou předávány zároveň s domovními klíči. Všechny vložky a klíče od sklepních dveří budou stejné.

 

Zapsal: Miloš Poláček

© 2009 Milan Vyskočil, všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode