Společenství vlastníků jednotek Mochovská 521-525

Zápis 4/2009

07.04.2009 00:00

Zápis z jednání výboru SVJ Mochovská 521-525.

Zápis č. 4/2009


Datum konání: 7.4.2008

Přítomni: Dr.Dlouhý, pan Eliášek, pan Vyskočil, Ing.Bělehrádek (účetní SVJ), na části jednání pan Janecký firma Bytoservis


Z jednání:

Výbor převzal dílo „Výměna bytových vodoměrů" (Smlouva o dílo podepsána 19.3.2009) od firmy Bytoservis. Bylo vyměněno 100% vodoměrů, neboť všichni vlastníci byli zastiženi v oznámených termínech pro výměny. Tímto by chtěl výbor poděkovat vlastníkům za jejich zodpovědný přístup.

Dále Dr. Dlouhý a pan Vyskočil informovali výbor o průběhu kontroly plynu, kde byli také všichni vlastníci zastiženi. Při kontrole byly zjištěny: větší úniky plynu zejména v suterénu, nefunkční stoupačkové ventily (ventil nejde zavřít) a také nebyl nalezen HUP pro domy 522 a 524. Výbor uvažuje v této souvislosti alespoň o částečné rekonstrukci plynového vedení ve společných prostorech. Z finančních důvodů by se rekonstrukce plynových stoupaček mohla realizovat později až po výměně oken.

Výbor se dále zabýval tématy pro shromáždění (viz pozvánka na shromáždění SVJ), které se bude konat spolu s likvidační schůzi BD dne 29.4.2009. Účetní a finanční záležitosti byly konzultovány s Ing.Bělehrádkem. Pan Eliášek předal výboru doklady týkající se chodu SVJ (pokladna, pošta, faktury, seznam členů apod.) v elektronické podobě za rok 2008 k archivaci.

Výbor se také usnesl na návrh pana předsedy, že člen výboru pan Poláček bude mít kromě evidence vodoměrů na starosti obecně problematiku týkající se topení v našich domech (sledování spotřeby tepla ve výměníku, evidence a zajišťování výměny vadných termoregulačních ventilů atd.).


Další zasedání výboru SVJ se bude konat dle potřeb.Zapsal:

Dlouhý


© 2009 Milan Vyskočil, všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode