Společenství vlastníků jednotek Mochovská 521-525

Zápis 7/2010

05.08.2010 00:11

Zápis z jednání výboru SVJ Mochovská 521-525.

Zápis č. 7/2010

 

Datum konání: 22.7.2010

Přítomni: dr.Dlouhý, paní Kronďáková, pan Vyskočil, pan Poláček

 

Z jednání:

  • jednání výboru se konalo po uzavření smlouvy na výměnu oken v bytech, po zaměření oken, individuálním objednání doplňků a po provedení výměny oken ve dvou vybraných typech bytů, tj. jeden s francouzským oknem a druhý s balkónem (termín výměny 12.7.-14.7.)., tak aby se byly pokryté všechny typy oken v bytech. Výměna byla provedena v požadované kvalitě.
  • přes upozornění vlastníků na termín zaměřování v jednotlivých vchodech se stalo, že někteří vlastníci nebyli přítomní a tudíž nemohlo být provedeno zaměření ani nabídka parapetů, sítí a žaluzií. V těchto několika případech bylo dohodnuto, že obchodní zástupce dodavatele, p.Strouhal se je pokusí ještě jednou navštívit.
  • v nejbližších dnech bude ve všech vchodech vyvěšen harmonogram realizace výměny oken pro jednotlivé byty. S ohledem na rozměry oken a individuální doplňky, je tento termín závazný!! Není možné v případě nepřítomnosti provést výměnu v jiném bytě. Pokud by k takovému případu došlo, bylo by SVJ nuceno vymáhat po vlastníkovi náhradu škody.
  • stavební práce budou probíhat v oznámených dnech, vždy mezi 8:00 a 20:00. Výměna oken se všemi souvisejícími činnostmi proběhne v každém bytě během dvou dnů, první den vybourání oken a jejich výměna, druhý den začištění a montáž doplňků (s vyjímkou řešení příp. reklamací). V této době je zahrnuta i kontrola kvality stavebním dozorem, která bude probíhat každý den mezi 19 a 20hod. Počítejte prosím s nutnou přítomností vlastníka nebo jeho zástupce po celou tuto dobu. Dle smlouvy je v ceně výměny zahrnut i hrubý úklid, tj. odklizení vybouraného zdiva, odnesení zbytků po zdění, utěsňování a zametení.

 

 

Další zasedání výboru SVJ se bude konat dle potřeb.

 

Zapsal: Poláček

 

 

© 2009 Milan Vyskočil, všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode